Čo ponúkame?

Aplikácia KOMPAS bola navrhnutá za účelom pomoci malým a stredným podnikom dostať sa k informáciám a kontaktom, na základe ktorých vedia podnikatelia nadviazať spojenie a spoluprácu v rámci B2B.

Je určená ako pre podnikateľov z oblasti stavebníctva, tak aj pre podnikateľov z iných oblastí, ktorí získané informácie dokážu využiť k vytvoreniu novej pracovnej príležitosti, dodávateľsko-odberateľským vzťahom alebo k nadviazaniu nových kontaktov.

Hlavnou výhodou aplikácie je jej aktuálnosť a jednoduchosť. Prostredníctvom mapy si užívateľ vyberie projekt, ktorý je pre neho zaujímavý a následne priamo kontaktuje zodpovedných ľudí a proaktívne nadviaže spoluprácu.

Vyše 50 000 stavieb na jednom mieste! V našej databáze nájdete stavebné projekty od podlahy po strechu, od rodinných domov po veľké stavby!

1 Počet informácií o stavebných projektoch k 01.06.2021
1 Priemerný počet nových o stavebných projektoch za 7 dní

Čo získate:

 1. Pravidelné informácie o nových a existujúcich stavebných projektoch v rámci Slovenska.
 2. Prehľad o nových a existujúcich stavebných projektoch.
 3. Priame kontakty na dôležité osoby v rámci stavebného projektu, ktoré je možné okamžite kontaktovať (Investor, Projektant, Dodávateľ, Zástupca investora).
 4. ČAS pre vaše podnikanie.
 5. Aktuálnu a jednoduchú On-line aplikáciu, ktorú možte využiť od počítača až po mobilný telefón.
 6. Archív stavebných informácií.
 7. Ďalšie výhody vyplyvajúce z našej spolupráce.

Pre aké spoločnosti sú naše produkty určené?

 1. Pre všetky spoločnosti, ktoré dokážu realizovať akékoľvek práce v súvislosti s akýmkoľvek druhom stavby (budovy alebo inžinierske siete) a to nielen ako jej realizátor, ale aj ako dodávateľ/subdodávateľ následných prác a služieb.
 2. Pre firmy, ktoré majú obchodný tím, neustále vyhľadáva nové zákazky a chcú podporiť svoje obchodné tímy.
 3. Pre firmy, ktoré chcú dodávať svoje voľné kapacity (pracovné sily, stavebné mechanizmy, produkty, technológie alebo iné služby a pod.) na jednotlivé stavby.
 4. Pre firmy, ktoré sú ,,hladné“ po nových zákazkách, nových predajoch, nových zákazníkoch a chcú obchodne rásť.
 5. Pre start up-y.
 6. Iné 🙂

O nás

“Filozofiou našej spoločnosti je prinášať prostredníctvom nášho produktu jednoduchý prístup k informáciám, ktoré vytvárajú príležitosť spolupodieľať sa na úspešnej realizácií projektu.”
Michal Trnka, JURMIS

Spoločnosť JURMIS sa od roku 2009 venuje monitorovaniu a analyzovaniu stavebných projektov v rámci celej Slovenskej republiky.

 

Pravidelne aktualizované informácie triedime do prehľadnej databázy, ktorá obsahuje fázy, v ktorých sa jednotlivé stavebné projekty (budovy, inžinierske stavby a ich kombinácie) nachádzajú a kontakty (na investora, zástupcu investora, projektanta, dodávateľa a i.).

 

 Výstupy poskytujeme prostredníctvom on-line aplikácie, o ktorú si môžete požiadať TU.

Mohlo by Vás zaujímať

Referencie

,,Naši zákazníci sú predovšetkým podnikatelia, ktorí hľadajú nové predaje, nové zákazky alebo chcú mať prehľad o stavebnom trhu a potrebujú pravidelné informácie o projektoch.“

 • „So spoločnosťou JURMIS už spolupracujeme niekoľko rokov. Jej informácie využívame hlavne na vyhľadávanie nových developerských (a iných) projektov pre ich pripájanie do našej optickej siete. Ich pravidelným používaním máme prehľad o stavebných projektoch v rámci celého Slovenska a zároveň vieme vo veľmi krátkom čase osloviť jednotlivé stavebné projekty. Veľakrát sú zodpovedné osoby projektu prekvapené, ako rýchlo sme ich dokázali proaktívne kontaktovať, čo nám prináša výraznú konkurenčnú výhodu.“

  Alexander Diliancz, Business Development Manager, Orange Slovensko, a.s.
 • „Využíváním pravidelných a systemově uváděných informací poskytovaných společností JURMIS, s. r. o. přináší společnosti ROLTECHNIK a.s. jako celku stále aktuální přehled o procesech, které naší společnosti umožňují vysoce aktivní přístup k zadavatelům s následnou vysokou pravděpodobností umístění sanitární produkce do danných projektů. Informace , které využíváme nám umožnili získání výrazné časové úspory při vyhledávání dodavatelských příležitostí a takto získaný prostor využíváme k aktivnímu prosazování na stavebním trhu v ČR a SR.“

  Miloš Večera, ROLTECHNIK a.s.
 • S informačným systémom JURMIS sme spokojní, pretože ponúka relevantné  a živé informácie k stavbám nielen v Bratislave, ale aj v celom slovenskom stavebníctve.

  Petr Fitzner, Knauf AMF s.r.o.
 • So systémom JURMIS pracujeme už niekoľko rokov a aj vďaka nemu dnes patríme medzi popredných dodávateľov strešných, halových, stavebných a ventilačných systémov na Slovensku. Na základe doterajšej spolupráce by sme Vám chceli vysloviť poďakovanie za rýchlu a bezproblémovú dodávku informácii o obchodných príležitostiach, ktoré nám denne pomáhajú pri zefektívnení našej práce.

  Slavomír Janík, Lindab, a.s.

Kontaktujte nás

Pre získanie dema na 7 dní nám zašlite kontaktný formulár, alebo si dohodnime osobné stretnutie.

JURMIS, s. r. o.

Michalská 9, SK – 811 03 Bratislava, Slovenská republika
+421 911 246 092
jurmis@jurmis.eu


IČO: 45 246 807

DIČ: 2022913398
IČ DPH: SK2022913398

Zapísaná v obchodnom registri Bratislava I, oddiel Sro, vložka 61038/B

Bankové spojenie: SK1602000000002662171158 vo VÚB, a. s.

Vaše meno (povinné)

Názov spoločnosti (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Predmet

Vaša správa

Prosím opíšte nasledujúci text z obrázku
captcha

error: Content is protected !!