<!--Start of Zopim Live Chat Script-->\n<script type="text/javascript">\nwindow.$zopim||(function(d,s){var z=$zopim=function(c){z._.push(c)},$=z.s=\nd.createElement(s),e=d.getElementsByTagName(s)[0];z.set=function(o){z.set.\n_.push(o)};z._=[];z.set._=[];$.async=!0;$.setAttribute(\'charset\',\'utf-8\');\n$.src=\'//v2.zopim.com/?19apjcQTRQuvMYnio0i5GZjoXCgT1Jw0\';z.t=+new Date;$.\ntype=\'text/javascript\';e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,\'script\');\n</script>\n<!--End of Zopim Live Chat Script-->\n\n<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->\n<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-140670184-1"></script>\n<script>\n window.dataLayer = window.dataLayer || [];\n function gtag(){dataLayer.push(arguments);}\n gtag(\'js\', new Date());\n\n gtag(\'config\', \'UA-140670184-1\');\n\n</script>\n \n<link rel="apple-touch-icon" sizes="57x57" href="/apple-touch-icon-57x57.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="60x60" href="/apple-touch-icon-60x60.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="72x72" href="/apple-touch-icon-72x72.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="76x76" href="/apple-touch-icon-76x76.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="114x114" href="/apple-touch-icon-114x114.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="120x120" href="/apple-touch-icon-120x120.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="144x144" href="/apple-touch-icon-144x144.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="152x152" href="/apple-touch-icon-152x152.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="180x180" href="/apple-touch-icon-180x180.png">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-32x32.png" sizes="32x32">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/android-chrome-192x192.png" sizes="192x192">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-96x96.png" sizes="96x96">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-16x16.png" sizes="16x16">\n<link rel="manifest" href="/manifest.json">\n<meta name="msapplication-TileColor" content="#2b5797">\n<meta name="msapplication-TileImage" content="/mstile-144x144.png">\n<meta name="theme-color" content="#ffffff">

MY VÁM UKÁŽEME, AKO ROBIŤ BIZNIS JEDNODUCHŠIE

Hľadať nových zákazníkov môžete tromi spôsobmi:

  1. Počkáte si, kým vás zákazník osloví (budete potrebovať trpezlivosť a pohodlnú stoličku).
  2. Investujete do reklamy (bez špeciálneho zacielenia, môžete sa ale vrátiť k prvému bodu).
  3. Predplatíte si JURMIS produkty.

Prečo JURMIS?

Lebo my Vám každý deň/týždeň presne povieme, kde sa niečo deje a kde je reálna možnosť na uplatnenie Vašich produktov a služieb. Takže už stačí len zodvihnúť telefón alebo napísať email a idete po konkrétnej zákazke.

Nestrácajte čas a peniaze pátraním po neexistujúcich obchodných príležitostiach, pretože u nás idete na istotu!

Ponúkame aktuálne informácie pre každého, kto chce efektívne osloviť nových potenciálnych zákazníkov a šetriť tak čas svojim obchodníkom. Nečakajte, kým príde nová zákazka, ale aktívne ich vyhľadávajte v informáciách, ktoré nájdete v našich produktoch. Vždy viete na koho sa obrátiť a nemusíte ďalej vyhľadávať žiadne kontakty z rôznych ďalších zdrojov, u nás to máte všetko na jednom mieste.

Jednoduchý produkt

Každý si dokáže vybrať zo 4 prehľadných a jednoduchých produktov, ktoré sú poskytované formou online aplikácie alebo v Microsoft Excel.

Rozsah informácií

Okrem štandardných informácií ako názov projektu, lokalizácia, fáza projektu, získate navyše kontaktné údaje na investora, projektanta a generálneho dodávateľa stavby.

Kvalitné informácie

Poskytované informácie sú overené a v systéme sa nachádzajú len 1 krát. Informácie zisťujeme z privátnych aj verejných zdrojov, v čom je naše dlhoročné know-how.

Aktualizácia údajov

Každý deň/ týždeň zákazníkom zasielame novinky a aktualizácie, ktoré sa premietnu do existujúcich záznamov.

Radosť z práce

Prehľadná a jednoduchá online aplikácia, prístupná z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má prístup na internet, bez ohľadu na to, či používate počítač, tablet alebo telefón.

Cena, ktorá podporuje Váš biznis

Cena produktov je nastavená tak, aby bola pre Vaše podnikanie prijateľná a podporovala rast Vašej spoločnosti.

Flexibilná fakturácia

Naše produkty naozaj chápeme ako investíciu do Vášho biznisu. Z tohto dôvodu máte možnosť vybrať si z niekoľkých možností fakturácie podľa Vašich požiadaviek.

Extra služby

Každý zákazník je iný, a preto vieme každému poskytnúť nadštandardné služby podľa jeho potrieb a požiadaviek, za vopred dohodnutú a odsúhlasenú cenu.

KOMPAS produkty

mini

Chcem ponukuBudovy alebo Inžinierske stavby

1 z regiónov
(Západ, Stred, Východ)

Kontakt na investora Kontakt na dodávateľa stavby Kontakt na projektanta Kontakt na zástupcu investora Mapový prehľad0 informácií na dopyt

standard

Chcem ponukuBudovy a Inžinierske stavby

1 alebo 2
z regiónov

Kontakt na investora Kontakt na dodávateľa stavby Kontakt na projektanta Kontakt na zástupcu investora Mapový prehľad1 informácia na dopyt

pro

Chcem ponukuBudovy a/alebo Inžinierske stavby

Slovenská republika
alebo 2 z regiónov

Kontakt na investora Kontakt na dodávateľa stavby Kontakt na projektanta Kontakt na zástupcu investora Mapový prehľad2 informácie na dopyt

expert

Chcem ponukuBudovy a/alebo Inžinierske stavby

Slovenská republika
alebo 2 z regiónov

Kontakt na investora Kontakt na dodávateľa stavby Kontakt na projektanta Kontakt na zástupcu investora Mapový prehľad10 informácií na dopyt

Spoločné vlastnosti

Účel stavby

Každý balík obsahuje všetky typy stavieb (rodinné domy, priemyselné objekty, školy, nemocnice, rezidenčné a polyfunkčné objekty, cesty, potrubia,…).

Kategória stavby

Každý balík obsahuje všetky kategórie stavby (novostavba, dostavba, rôzne typy rekonštrukcií, prestavba, demolácia).

Fáza projektu

Vo všetkých balíkoch nájdete informácie od investičného zámeru, cez schvaľovacie konanie až po ukončenie výstavby. Viete tak presne načasovať svoju ponuku.

Aktuálne dopyty

Okrem samotného prehľadu stavieb, poskytujeme zákazníkom aj aktuálne dopyty zo súkromného aj verejného sektora, ako aj výsledky týchto dopytov.

Archív

Každý náš zákazník získa automaticky prístup do celého archívu našich informácií od roku 2010. Získate tak prehľad, ale aj možnosť zapojenia sa do starších, ale stále aktuálnych stavieb.

Počet užívateľov

Vo všetkých balíkov v cene poskytujeme prístup pre 15 užívateľov, čo postačuje pre priemernú spoločnosť. V prípade záujmu o viac užívateľov Vám vieme samozrejme vyjsť v ústrety.

Poznámky a prílohy

Každý užívateľ môže vkladať poznámky a prílohy k jednotlivým informáciám. Všetky vložené informácie sú viditeľné iba v rámci Vašej spoločnosti. Možete tak všetky poznámky a prílohy zdielať na jednom mieste, kde ich všetci nájdu.

Extra služby

Informácie na dopyt

10 € za každú informáciu nad rámec predplatených informácií na dopyt zákazníka

Školenie v JURMISe

200 € za školenie v priestoroch spoločnosti JURMIS v kapacite do 30 ľudí

Školenie u zákazníka

300 € za školenie u zákazníka v dohodnutom termíne, bez obmedzenia počtu účastníkov

Export zo systému

Na základe dopredu vypracovanej a odsúhlasenej cenovej ponuky prispôsobíme výstup z našej aplikácie požiadavkám Vášho interného systému.

error: Content is protected !!