Čo ponúkame

Poskytujeme biznis informácie, ktoré pomáhajú našim klientom zefektívniť prácu ich obchodných tímov a teda efektívne identifikovať, osloviť a získať nových odberateľov.

Základnou službou našej spoločnosti sú KOMPAS produkty, na ktoré vhodne nadväzujú ďalšie služby v oblasti podpory predaja výrobkov a služieb zákazníkov.

Našim zákazníkom poskytujeme výsledky monitoringu trhu a poskytujeme informácie o pripravovaných a prebiehajúcich projektoch. Výsledkom našich služieb je uľahčenie, zrýchlenie a zefektívnenie komunikácie s investorom, projektantom a dodávateľmi. Našou prioritou je poskytovať biznis informácie v čo najvyššej kvalite, spoľahlivosti a aktuálnosti, v čo najväčšom komforte pre užívateľa.

Od svojich zákazníkov dostávame uznanie pre vysokú kvalitu spracovania výstupov, spoľahlivosť a dôveryhodnosť údajov, prehľadné a účelné užívateľské prostredie a individuálnu starostlivosť. V tomto smere sme jednotkou na trhu.

Kto sme

Sme skupina stále mladých a dynamických ľudí, ktorá sa orientuje na nástroje a riešenia prinášajúce podnikateľskému sektoru výraznú časovú a finančnú úsporu. Vieme im presne povedať, kde je ich potenciálny business a nové príležitosti prinášame našim klientom na týždennej báze. V oblasti predaja a podnikateľského poradenstva sa pohybujeme veľmi dlho a naše riešenia sú určené pre užívateľov od obchodných oddelení, až po manažment a vlastníkov, ktorí chcú vedieť ako sa im darí a kde je ďalší potenciál zvýšenia predaja.

Spoločnosť JURMIS, s. r. o. založili v roku 2009 odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti tvorby databázových systémov. Na základe spätnej väzby od našich zákazníkov sme naše Microsoft Excel riešenia postupne vylepšovali. Aj keď si myslíme, že je toto riešenie už takmer dokonalé, tak NÁM neumožňuje sa rozvíjať ďalej. Postupom času sme taktiež zistili, že to už ani NAŠIM zákazníkom nebude stačiť a tak sme sa posunuli ďalej. Konkurenti síce operujú väčším počtom záznamov v databáze, ale tu je potrebné dať si pozor na duplicity, presnosť a kvalitu údajov.

Prvý posun v našom zmýšľaní bol v tom, že sme si v roku 2013 našli externého a nesmierne skúseného experta, ktorý nám úplne prehodnotil a zmenil naše produkty a taktiež aj naše smerovanie. Excel verzia a prvá verzia nášho online systému ukázala možnosti, ktoré zákazníci určite ocenia a taktiež aj ocenili. Nebol to len technologický skok, ale aj skok procesný a taktiež pracovný hlavne pre našich zákazníkov. Tušili sme, že musíme ísť ešte ďalej. Od roku 2013 preto poskytujeme našim zákazníkom aj softvérové a hardvérové produkty vrátane komplexnej systémovej integrácie.

Rok 2014 sa však už niesol v znamení vstupu nových investorov, partnerov a mentorov, ktoré vyústili v ďalšie interné zmeny a prípravu noviniek na rok 2015.

Rok 2015 preto začal s novým pomenovaním našich produktov pod hlavičkou KOMPAS, ktorý ukazuje, kde sa nachádza potenciálny business pre našich zákazníkov. KOMPAS produkty odzrkadľujú naše skúsenosti, požiadavky našich zákazníkov a hlavne možnosť rastu a zlepšovania do budúcnosti.

Nové KOMPAS produkty sú taktiež k dispozícií v úplne novej a progresívne zameranej online verzii, ktorá je súčasťou CRM online riešenia, čo umožňuje našim zákazníkom postaviť na tomto riešení celé obchodné oddelenie. Aj keď si stále veríme v tom, že máme najlepšie informácie na trhu, tak našim zákazníkom ponúkame celú metodológiu (návod a školenia), ako naše informácie využiť, ako s nimi denno-denne pracovať v online systéme, ako spravovať obchodné oddelenie a vyťažiť z toho, čo najväčšiu pridanú hodnotu. To už nie je len o „kúp si predplatné a rob si s tým, čo chceš“, ale o pomoci zákazníkovi byť úspešní a stať sa jeho obchodným partnerom.

Ak je niekto dlhodobo využíva Microsoft Excel riešenie, tak KOMPAS online je vyššia úroveň služby. Samozrejme, Excel si môže z KOMPAS online ktorýkoľvek užívateľ podľa svojich preferencií vyexportovať a pracovať tak, ako mu to vyhovuje. Informácie z KOMPAS online vieme na základe požiadaviek našich zákazníkov integrovať aj s ďalšími softvérovými nástrojmi a ich CRM riešeniami, aby mohli pracovať v tom nástroji, ktorý už používajú a poznajú.

Nespíme na vavrínoch a hľadáme nové možnosti a riešenia, ktoré prinesieme našim zákazníkom. Tie im opäť prinesú ďalší rozvoj a pridanú hodnotu pre ich podnikanie.  Zavolajte nám a radi sa staneme Vašimi obchodnými partnermi.

error: Content is protected !!