<!--Start of Zopim Live Chat Script-->\n<script type="text/javascript">\nwindow.$zopim||(function(d,s){var z=$zopim=function(c){z._.push(c)},$=z.s=\nd.createElement(s),e=d.getElementsByTagName(s)[0];z.set=function(o){z.set.\n_.push(o)};z._=[];z.set._=[];$.async=!0;$.setAttribute(\'charset\',\'utf-8\');\n$.src=\'//v2.zopim.com/?19apjcQTRQuvMYnio0i5GZjoXCgT1Jw0\';z.t=+new Date;$.\ntype=\'text/javascript\';e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,\'script\');\n</script>\n<!--End of Zopim Live Chat Script-->\n\n<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->\n<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-140670184-1"></script>\n<script>\n window.dataLayer = window.dataLayer || [];\n function gtag(){dataLayer.push(arguments);}\n gtag(\'js\', new Date());\n\n gtag(\'config\', \'UA-140670184-1\');\n\n</script>\n \n<link rel="apple-touch-icon" sizes="57x57" href="/apple-touch-icon-57x57.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="60x60" href="/apple-touch-icon-60x60.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="72x72" href="/apple-touch-icon-72x72.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="76x76" href="/apple-touch-icon-76x76.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="114x114" href="/apple-touch-icon-114x114.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="120x120" href="/apple-touch-icon-120x120.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="144x144" href="/apple-touch-icon-144x144.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="152x152" href="/apple-touch-icon-152x152.png">\n<link rel="apple-touch-icon" sizes="180x180" href="/apple-touch-icon-180x180.png">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-32x32.png" sizes="32x32">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/android-chrome-192x192.png" sizes="192x192">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-96x96.png" sizes="96x96">\n<link rel="icon" type="image/png" href="/favicon-16x16.png" sizes="16x16">\n<link rel="manifest" href="/manifest.json">\n<meta name="msapplication-TileColor" content="#2b5797">\n<meta name="msapplication-TileImage" content="/mstile-144x144.png">\n<meta name="theme-color" content="#ffffff">

Čo ponúkame

Pomáhame podnikateľom NIE LEN v stavebnom priemysle nájsť nové zákazky, predaje, zákazníkov, odberateľov dodávateľov. Našim klientom tak pomáhame zefektívniť hľadanie nových obchodných príležitostí a ľahšie identifikovať, osloviť a získať nových zákazníkov/odberateľov/dodávateľov.

V našej databáze nájdete podrobné informácie o práve realizovaných stavbách na Slovensku, na ktoré sa hľadajú dodávatelia a subdodávatelia. Získavate prehľadné informácie z verejného aj súkromného sektoru, ktoré sú prehľadne zoradené podľa územia, (teda miesta, kde sa daná stavba realizuje), podľa aktuálnej fázy projektu, jej účelu a ďalších možností. Databáza je doplnená o priame kontakty na relevantné osoby, ktorými sú investori, dodávatelia stavby, projektanti, architekti či developeri.

Kto sme

Sme skupina dynamických ľudí, ktorá sa orientuje na nástroje a riešenia prinášajúce podnikateľskému sektoru výraznú časovú a finančnú úsporu. Vieme Vám presne povedať, kde je Váš potenciálny business a nové obchodné príležitosti. Naše riešenia sú určené pre užívateľov z rôznych sektorov a ich oddelní.

Spoločnosť JURMIS, s. r. o. založili v roku 2009 odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti tvorby databázových systémov.

Od roku 2013 poskytujeme našim zákazníkom aj softvérové a hardvérové produkty vrátane komplexnej starostlivosti a systémovej integrácie.

V roku 2015 sme zmenili názov a skladbu našich produktov pod hlavičku KOMPAS, ktorý ukazuje, kde sa nachádza potenciálny business pre našich zákazníkov a nové obchodné príležitosti. KOMPAS produkty odzrkadľujú naše skúsenosti, požiadavky našich zákazníkov a hlavne možnosť rastu a zlepšovania sa do budúcnosti.

KOMPAS produkty sú taktiež k dispozícií v progresívne zameranej online verzii, ktorá je súčasťou CRM online riešenia. Našim zákazníkom ponúkame celú metodológiu (návod, školenia a skúsenosti), ako naše informácie využiť, ako s nimi denno-denne pracovať v online systéme, ako nastaviť celý systém práce s našimi informáciami a tak vyťažiť z našej databázy stavebných informácií, čo najväčšiu pridanú hodnotu.

Informácie z KOMPAS online vieme na základe požiadaviek našich zákazníkov integrovať aj s ďalšími softvérovými nástrojmi a ich CRM riešeniami, aby mohli pracovať v tom nástroji, ktorý už používajú a poznajú.

Nespíme na vavrínoch a hľadáme ďalšie nové možnosti a riešenia, ktoré prinášame našim zákazníkom. Tie im prinášajú ďalší rozvoj a pridanú hodnotu pre ich podnikanie.

error: Content is protected !!