Pomáhame podnikateľom NIE LEN v stavebnom priemysle nájsť nové zákazky, predaje, zákazníkov, odberateľov dodávateľov. Našim klientom tak pomáhame zefektívniť hľadanie nových obchodných príležitostí a ľahšie identifikovať, osloviť a získať nových zákazníkov/odberateľov/dodávateľov.

V našej databáze nájdete podrobné informácie o práve realizovaných stavbách na Slovensku, na ktoré sa hľadajú dodávatelia a subdodávatelia. Získavate prehľadné informácie z verejného aj súkromného sektoru, ktoré sú prehľadne zoradené podľa územia, (teda miesta, kde sa daná stavba realizuje), podľa aktuálnej fázy projektu, jej účelu a ďalších možností. Databáza je doplnená o priame kontakty na relevantné osoby, ktorými sú investori, dodávatelia stavby, projektanti, architekti či developeri.

Sme skupina dynamických ľudí, ktorá sa orientuje na nástroje a riešenia prinášajúce podnikateľskému sektoru výraznú časovú a finančnú úsporu. Vieme Vám presne povedať, kde je Váš potenciálny business a nové obchodné príležitosti. Naše riešenia sú určené pre užívateľov z rôznych sektorov a ich oddelní.

Spoločnosť JURMIS, s. r. o. založili v roku 2009 odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti tvorby databázových systémov.

Od roku 2013 poskytujeme našim zákazníkom aj softvérové a hardvérové produkty vrátane komplexnej starostlivosti a systémovej integrácie.

V roku 2015 sme zmenili názov a skladbu našich produktov pod hlavičku KOMPAS, ktorý ukazuje, kde sa nachádza potenciálny business pre našich zákazníkov a nové obchodné príležitosti. KOMPAS produkty odzrkadľujú naše skúsenosti, požiadavky našich zákazníkov a hlavne možnosť rastu a zlepšovania sa do budúcnosti.

KOMPAS produkty sú taktiež k dispozícií v progresívne zameranej online verzii, ktorá je súčasťou CRM online riešenia. Našim zákazníkom ponúkame celú metodológiu (návod, školenia a skúsenosti), ako naše informácie využiť, ako s nimi denno-denne pracovať v online systéme, ako nastaviť celý systém práce s našimi informáciami a tak vyťažiť z našej databázy stavebných informácií, čo najväčšiu pridanú hodnotu.

Informácie z KOMPAS online vieme na základe požiadaviek našich zákazníkov integrovať aj s ďalšími softvérovými nástrojmi a ich CRM riešeniami, aby mohli pracovať v tom nástroji, ktorý už používajú a poznajú.

Nespíme na vavrínoch a hľadáme ďalšie nové možnosti a riešenia, ktoré prinášame našim zákazníkom. Tie im prinášajú ďalší rozvoj a pridanú hodnotu pre ich podnikanie.

error: Content is protected !!