Využíváním pravidelných a systemově uváděných informací poskytovaných společností JURMIS, s. r. o. přináší společnosti ROLTECHNIK a.s. jako celku stále aktuální přehled o procesech, které naší společnosti umožňují vysoce aktivní přístup k zadavatelům s následnou vysokou pravděpodobností umístění sanitární produkce do danných projektů. Informace , které využíváme nám umožnili získání výrazné časové úspory při vyhledávání dodavatelských příležitostí a takto získaný prostor využíváme k aktivnímu prosazování na stavebním trhu v ČR a SR.

Miloš Večera, ROLTECHNIK a.s.


S informačným systémom JURMIS sme spokojní, pretože ponúka relevantné  a živé informácie k stavbám nielen v Bratislave, ale aj v celom slovenskom stavebníctve.

Petr Fitzner, Knauf AMF s.r.o.


Spoločnosť Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych výrobkov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky. Kontakt so zákazníkom je pre nás súčasťou každodennej práce. Preto je pre nás dôležité získavanie relevantných údajov o trhu a informácie poskytované spoločnosťou JURMIS nám v tom pomáhajú.

Róbert Gebhardt, Geberit Slovensko s.r.o.


So systémom JURMIS pracujeme už niekoľko rokov a aj vďaka nemu dnes patríme medzi popredných dodávateľov strešných, halových, stavebných a ventilačných systémov na Slovensku. Na základe doterajšej spolupráce by sme Vám chceli vysloviť poďakovanie za rýchlu a bezproblémovú dodávku informácii o obchodných príležitostiach, ktoré nám denne pomáhajú pri zefektívnení našej práce.

Slavomír Janík, Lindab a.s.


Spoločnosť Klahoss spol. s r. o. sa zaoberá montážou a servisom pevných a otváracích svetlíkov, požiarnych zariadení na odvod tepla a splodín pri horení firmy LAMILUX Heinrich Strunz GmbH.


Spoločnosť Wavin Slovakia, s.r.o. je partnerom pre tlakové a netlakové plastové potrubné systémy ako v rámci inžinierských sietí tak aj TZB (studená a teplá voda, vykurovanie – radiátorové a podlahové, vnútorné odpadové systémy v objektoch vrátane odvodňovacích systémov – ploché strechy a odvodňovanie pozemkov) ako aj niektoré ďalšie špeciálne potrubné systémy.


Spoločnosť SCHNEIDER ELECTRIC je celosvetovým špecialistom v oblasti manažmentu elektrickej energie. Poskytuje kompletné služby od energetického auditu, poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov a riešení, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.


Saint – Gobain Construction Products – Divízia RIGIPS na Slovensku je členom nadnárodného koncernu Saint-Gobain, ktorý je svetovým lídrom vo výrobe stavebných hmôt na báze sadry, skla a tepelných izolantov. Okrem sadrokartónových systémov je spoločnosť známa aj vďaka akustickým podhľadom a vysoko kvalitným sadrovým stierkam a omietkam Rimano.


Spoločnosť CAMPRI, spol. s r.o. zabezpečuje kompletné dodávky pre vodohospodárske stavby – vodárenské armatúry, rúry a príslušenstvo pre vodovodné a kanalizačné systémy, úpravne vôd, vodojemy a čistiarne odpadových vôd. Vyrába HDPE a LDPE tlakové polyetylénové potrubia v širokom sortimente od DN 16 – 400 mm pre rozvody pitnej vody, tlakovej kanalizácie, závlah alebo ako chráničky káblov.


Spoločnosť IMMERGAS je viac ako 45 rokov výrobcom plynových tradičných a kondenzačných kotlov. Kotly pod značkou IMMERGAS sa vyrábajú od roku 2008 aj na Slovensku vo výrobnom závode IMMERGAS Europe s.r.o. Spoločnosť zabezpečuje kompletný záručný a pozáručný servis a komplexné riešenia vykurovacieho systému.


Spoločnosť PERI spol. s r.o. poskytuje svojim zákazníkom širokú škálu produktov a služieb najvyššej kvality v oblasti debnení a lešení. Spoločnosť si kladie za cieľ neustále udržiavať vysokú úroveň vzťahov so zákazníkmi v snahe urýchliť a uľahčiť stavebné práce a zároveň zvýšiť ich bezpečnosť. Okrem predaja a prenájmu debnení a lešení poskytuje PERI aj služby v oblasti projektovania, odborné poradenstvo, softvér pre prípravné práce, prenájom a logistika či poradenské služby špecialistov priamo na stavbe.

error: Content is protected !!